Jano: Vyhrať, vyhrať, vyhrať!

Futbalisti Lokomotivu Moskva sa budú snažiť v sobotňajšom 26. kole ruskej ligy ukončiť jarné trápenie. Na svojom štadióne privítajú o 16.30 h tím FC Rostov, ktorý je za nimi v tabuľke na jedenástej priečke. Mužstvo nášho obrancu Jána Ďuricu doposiaľ na jar získalo v šiestich dueloch iba dva body a strelilo jediný gól!  

„Už ani nemám chuť o tom hovoriť, pretože si pripadám ako gramafón. Dokolečka vyprávam to isté, že už musíme vyhrať a prelomiť strelecké trápenie, ale kolo, čo kolo sa nám to nedarí,“ vyjadril sa slovenský obranca v službách Lokomotivu Ján Ďurica, ktorý je doposiaľ jediným jarným strelcom svojho klubu. „Pevne verím, že doma proti Rostovu už vyhráme, musíme už vyhrať, aby sme sa naštartovali a začali získavať body. Potrebujeme si zdvihnúť aj sebavedomie, pretože nálada v kabíne nie je ideálna,“ pokračoval Jano, ktorý v jarnej časti nastúpil v každom súboji v základnej zostave až do samého záveru.


25. apríl 2013 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!