Trápenie Lokomotivu pokračuje

Ani na šiesty pokus sa nepodarilo futbalistom Lokomotivu Moskva v jarnej časti naplno bodovať. Tím nášho obranca Jána Ďuricu iba remizoval 0:0 na pôde Kubanu Krasnodar 0:0 a v tabuľke im tak stále patrí iba desiata priečka. Najbližšie privítajú Moskovčania na svojom štadióne Rostov.

,,Potrebujeme už vyhrať a presadiť sa aj strelecky,” vyjadril sa pred zápasom proti Krasnodaru slovenský futbalista Jano Ďurica, ktorý dostal od trénera Slavena Biliča opäť dôveru a odohral celé stretnutie. Lenže jeho spoluhráči v ofenzíve znovu zlyhali a šance, ktoré si aj vytvorili, nedokázali premeniť. Železničiari tak ani v šiestom stretnutí na jar nedokázali vyhrať a piatykrát dokonca nestrelili gól, čo je katastrofálna vizitka. Jediným strelcom tak ostáva práve náš obranca Jano Ďurica, ktorý sa presadil v 24. kola doma proti Tereku Groznyj. ,,Doterajšie účinkovanie v jarnej časti je veľkým sklamaním. Našim cieľom bolo v tabuľke stúpať a pobiť sa o pohárovú Európu, ale cenné body iba strácame. Budem sa opakovať, musíme sa z tejto situácie dostať čím skôr,” dodal Jano. Posledný aprílový víkend čaká na Lokomotiv domáci duel proti Rostovu.

21. apríl 2013 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!