Jano: Slová sú už zbytočné!

Už šiesty pokus o prvé jarné víťazstvo majú pred sebou futbalisti Lokomotivu Moskva. Tím nášho obrancu Jána Ďuricu nastúpi v sobotu na duel 25. kola o 16.30 h na ihrisku Kubaňu Krasnodar. 

Moskovčania sú od úvodu jarnej časti ruskej ligy v hernej kríze, čo sa prejavuje na dosiahnutých výsledkoch. V doterajších piatich dueloch dokázali získať iba dva body za remízy a streliť jediný gól. Aj o ten sa postaral práve náš obranca Ján Ďurica. „Čo mám povedať, slová sú už zbytočné, pretože stále hovoríme, že nám chýba šťastie a musíme to zlomiť, ale výsledky sa nedostavujú. Musíme všetci, čo sme na ihrisku podávať lepšie výkony a dostať sa z tejto situácie, ktorá nám vôbec nepridáva na psychickej pohode,“ vyjadril sa slovenský reprezentant v službách Lokomotivu Jano Ďurica.

Najväčším sklamaním v klube je zatiaľ pôsobenie ruskej útočnej hviezdy Romana Pavľučenka, ktorý zväčša vysedáva na lavičke. „Mal zdravotné problémy. Je to však výborný hráč a veríme, že jeho čas príde,“ pokračoval Jano, ktorý by v súboji proti Kubaňu Krasnodar nemal znovu chýbať v základnej zostave. „Verím, že už vyhráme, potrebujeme tri body, aby sme sa nakopli a začali v tabuľke stúpať,“ doplnil Ďurica.

19. apríl 2013 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!