Ďurica: Sme z toho nešťastní!

Čierna séria futbalistov Lokomotivu Moskva pokračuje. Zverenci trénera Slavena Biliča nedokázali naplno zabodovať ani v piatom jarnom kole, keď doma prehrali s majstrom Zenitom Petrohrad 0:1. Náš obranca Jano Ďurica odohral celý duel a v 24. minúte inkasoval žltú kartu.

Moskovčania sú v jarnej časti bez streleckej i hernej formy, čo opäť potvrdili cez víkend. Opäť nedokázali streliť gól a na plný bodový zisk stále čakajú. Jediný presný zásah v piatich odohraných dueloch má na konte iba náš obranca Jano Ďurica, ktorý znovu dostal od trénera Biliča dôveru a odohral celé stretnutie. ,,Čo mám povedať, je to dokolečka tá istá pesnička. Už sme z toho všetci nešťastní. Z 15-tich možných bodov sme na jar získali iba dva. Už sa nemôžeme vyhovárať, že máme smolu, jednoducho musíme celý tím pridať, hrať lepšie, inak to nezlomíme,” vyjadril sa po prehre s úradujúcim majstrom Ďurica, ktorý vyfasoval v prvom polčase za faul na Keržakova žltú kartu. ,,Nechcel som ho trafiť, po zápase som sa mu aj ospravedlnil,” pokračoval skúsený obranca, ktorý tvrdí, že chorvátsky kouč Bilič má stále dôveru vedenia. ,,Podpísal kontrakt n atri roky a určite momentálnu krízu nemožno hádzať na neho. Všetci hráči sme za to zodpovední, sme jeden tím, musíme sa z tejto situácie dostať spoločne,” dodal Jano. Najbližšie cez víkend čaká na Lokomotiv súboj na pôde Kubanu Krasnodar.

15. apríl 2013 | komentárov: 0 | kategória: Fotogaléria, Novinky, Trabzonspor | autor: