Naštartujú sa proti majstrovi? | Ján Ďurica - Oficiálne stránky


Naštartujú sa proti majstrovi?

Futbalisti Lokomotivu Moskva aj s našim obrancom Jánom Ďuricom už päť zápasov po sebe nezabodovali naplno a čiernu sériu sa budú snažiť prelomiť už v sobotu o 11.30 h. Čaká ich však veľmi ťažký protivník – na svojom štadióne privítajú v 24. kole ruskej ligy úradujúceho majstra Zenit Petrohrad. 

Moskovský klub má katastrofálny vstup do jarnej časti. V doterajších štyroch dueloch získali iba dva body a strelili jediný gól zásluhou nášho reprezentačného obrancu Jána Ďuricu, ktorý skóroval v minulom kole doma proti Tereku Groznyj. „Našim najväčším problémom je koncovka. Vo všetkých štyroch predošlých zápasoch sme mali dostatok šancí, ale nie a nie dať gól. Zbytočne tak strácame dôležité body, ktoré potrebujeme, aby sme sa v tabuľke vyšplhali na pohárové priečky, čo je cieľom klubu,“ vyjadril sa obranca Lokomotivu Ján Ďurica.

Hoci moskovský klub zatiaľ nemá od vedenia klubu nôž na krku, potrebovali by už konečne naplno zabodovať. „Pomohlo by nám to po psychickej stránke, pretože nálada po nevydarenom štarte nie je ideálna. Hráme proti Zenitu, čo bude veľmi ťažký súper, ale urobíme maximum, aby sme čiernu sériu zlomili. V minulých súbojoch sa nám proti ním vcelku darilo, tak dúfam, že zaberieme,“ dodal Ďurica.

12. apríl 2013 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!