Jano: Gól by som vymenil za tri body!

Futbalisti Lokomotivu Moskva ani vo štvrtom vystúpení v jarnej častí nezabodovali naplno. V 23. kole dokázali iba remizovať na domácej pôde proti Tereku Groznyj 1:1. Premiérový gól domácich v jarnej časti strelil práve náš obranca Ján Ďurica.

Železničiari nastupovali do súboja s Terekom s cieľom prelomiť čiernu sériu nielen strelecky, keďže v predchádzajúcich troch dueloch neskórovali, ale hlavne chceli naplno bodovať. Štart do zápasu mali vynikajúci, keď už v 5. minúte skóroval hlavou slovenský obranca Jano Ďurica. ,,Úvod nám vyšiel podľa predstáv. Povedali sme si v kabíne, že musíme na súpera vyletieť. Lenže dlho sme sa z gólu neradovali, hneď o dve minúty sme inkasovali a to nám na psychike nepomohlo,“ vyjadril sa obranca Lokomotivu Jano Ďurica, ktorý opäť odohral celé stretnutie.

,,Hovorím to už dokola, ale jednoducho nám chýba aj šťastie. Opäť sme si vytvorili množstvo šancí, boli sme lepším tímom, ale nedokázali sme vyhrať. Ťažko sa mi hovorí, pretože nálada v kabíne nie je ideálna. Na jar sme nevyhrali, ale musíme ísť ďalej,“ pokračoval slovenský reprezentant, ktorý strelil prvý gól svojho mužstva na jar. ,,Vymenil by som ho za tri body,“ doplnil Jano, ktorý neočakáva, že by vedenie klubu po sérii zlých výsledkoch odvolalo chorvátskeho kouča Slavena Biliča. ,,Nemyslím si to,“ dodal.

7. apríl 2013 | komentárov: 0 | kategória: Fotogaléria, Novinky, Trabzonspor | autor: