Slovenský obranca o Lokomotive Moskva: Už to musíme zlomiť!

Po troch predošlých nevydarených vystúpeniach v jarnej časti ruskej ligy, čaká futbalistov Lokomotivu Moskva v sobotu o 17.00 h súboj 23. kola na domácom štadióne proti Tereku Groznyj. Tím chorvátskeho kouča Slavena Biliča si nič iné nepripúšťa iba zlomenie čiernej série a zisk troch bodov.

Moskovský klub má na konte z troch jarných duelov iba bod a stále čaká na gól. „Už to musíme zlomiť, potrebujeme sa naštartovať a hlavne po psychickej stránke. Už jednoducho potrebujeme bodovať, lebo jeden bod z troch duelov je veľmi málo, taký zlý štart do jarnej časti sme si vôbec nepredstavovali,“ vyjadril sa slovenský reprezentačný obranca v službách Lokomotivu Ján Ďurica.
Ten zatiaľ odohral všetky zápasy v základnej zostave a chýbať by nemal ani v sobotu proti Tereku. „Nebude to ľahký súboj, pretože budeme pod tlakom, ale už musíme začať dávať góly. Šance aj máme, ale trápime sa v koncovke,“ doplnil Jano, ktorý prezradil aj to, že vedenie je zatiaľ trpezlivé a verí, že klub sa naštartuje a začne v tabuľke stúpať.

5. apríl 2013 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!