Jano: Biličovi sa stolička netrasie

Futbalisti Lokomotivu Moskva sa v jarnej časti trápia, keď v si v troch dueloch pripísali na konto iba jeden bod a nedokázali streliť ani gól. Naposledy cez víkend prehrali na pôde Rubinu Kazaň 0:2. Náš obranca Ján Ďurica odohral opäť celý zápas. 

„Ťažko sa mi hovorí, pretože sme si štart do jarnej časti predstavovali inak. Chceli sme sa čím skôr dostať v tabuľke vyššie a miesto toho klesáme. Prvé dva zápasy sme hrali dobre, ale trápili sme sa v koncovke. Teraz naposledy proti Kazani sme navyše predviedli aj slabý výkon. Musíme sa z tejto situácie dostať sami,“ začal hodnotiť sobotňajšiu prehru v Kazani slovenský obranca v službách Lokomotivu Moskva Ján Ďurica. „Neviem, kde hľadať príčiny, ale ak nedáme gól, ťažko môžeme bodovať,“ povzdychol si Jano, ktorý opäť odohral celý zápas v základnej zostave. V kuloároch sa už začína pošuškávať, že sa pomaly začína triasť stolička pod chorvátskym trénerom Slavenom Biličom. „Zatiaľ som o ničom nepočul. Teraz treba tvrdo makať a najbližší domáci zápas proti Tereku Groznyj musíme bezpodmienečne vyhrať,“ dodal Jano.

1. apríl 2013 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!