Jano: Kapitánska páska nie je priorita | Ján Ďurica - Oficiálne stránky


Jano: Kapitánska páska nie je priorita

Slovenskí futbalisti nedokázali ani v utorňajšom prípravnom súboji na žilinskom štadióne proti Švédsku zvíťaziť, keď uhrali remízu 0:0. V druhom polčase sa na trávniku objavil aj obranca Jano Ďurica, ktorý od Martina Škrtela prevzal kapitánsku pásku. Momentálne sa už nachádza v Moskve, kde sa pripojil k svojim spoluhráčom z Lokomotivu. 

Na rozdiel od piatkového kvalifikačného súboja s LItvou (1:1) dali proti Švédsku tréneri Michal Hipp a Stanislav Griga šancu až deviatim hráčom z lavičky. „Tréneri to avizovali už pred súbojom, že vyskúšajú ďalších chalanov. Myslím si, že na trávniku nesklamali a proti severskému tímu podali bojovný výkon. Škoda, že sme zase nevyužili šance, mali sme na dosah víťazstvo,“ vyjadril sa na úvod obranca Ján Ďurica, ktorý v druhom polčase vytvoril stopérsku dvojicu s Mariánom Čišovským. „V júnovom súboji v Lichtenštajnsku nebude môcť hrať pre karty Škrtel, takže nás asi tréneri skúšali, ako nám to pôjde,“ pokračoval Jano, ktorý mal po prestávke na rukáve kapitánsku pásku. „Ja sa snažím hrať čo najlepšie, pre mňa nie je priorita mať tu pásku na ruke. Ale poteší to, že mi dali tréneri dôveru aj v tomto smere.“ Skúsený obranca po súboji so Švédskom nabral kurz Moskva, kde sa v stredu pripojil k svojmu klubu Lokomotivu. „Prvé dve kolá jarnej časti nám nevyšli, získali sme iba bod, tak v najbližšom stretnutí na pôde Kazane chceme už vyhrať, ale bude to ťažké,“ dodal Ďurica.

27. marec 2013 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Reprezentácia SR | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!