Aj bez Ibrahimoviča má Švédsko silu | Ján Ďurica - Oficiálne stránky


Aj bez Ibrahimoviča má Švédsko silu

Futbalovú reprezentáciu Slovenska čaká dnes o 20.15 h v Žiline medzištátny duel proti výberu Švédska. Vo výbere sa nepredstaví ich najväčšia hviezda – útočník klubu Paris Saint-Germain Zlatan Ibrahimovič, ktorý dostal od trénera voľno. V zostave nášho tímu by opäť nemal chýbať v základnej zostave obranca Lokomotivu Moskva Ján Ďurica. 

Zápas proti severskému mužstvu už nebude taký dôležitý, ako bol piatkový kvalifikačný duel, ktorí naši futbalisti odohrali v Žiline proti Litve a iba remizovali 1:1. „Stále nás mrzí piatková remíza, pretože sme odohrali slušný zápas, podali dobrý výkon, ale mali sme smolu v koncovke. Súboj proti Švédsku berieme, ako prípravu a pokúsime sa vyhrať,“ vyjadril sa skúsený obranca Jano Ďurica, ktorý proti Litve odohral celý zápas. Na Slovensko nepricestovala najväčšia hviezda Švédska – útočník Zlatan Ibrahimovič, ktorý dostal od trénera voľno. „Švédsko nie je iba Ibrahimovič, majú svoju silu aj bez neho,“ dodal Ďurica, ktorý už v stredu odlieta späť do Moskvy a pripojí sa k svojmu tímu Lokomotiv Moskva.

26. marec 2013 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Reprezentácia SR | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!