Jano po zápase so Spartakom: Trápime sa v koncovke!

Aj v druhom dueli jarnej časti ruskej Premier League dostal Ján Ďurica dôveru trénera Slavena Biliča. Slovenský obranca odohral v zápase 21. kola na pôde Spartaka Moskva (0:0) celých 90 minút, minútu pred koncom dostal žltú kartu.

Moskovčania ani v druhom súboji v jarnej časti na pôde Spartaku nielenže nebodovali naplno, ale opäť ani neskórovali, keď uhrali remízu 0:0. A to je hlavný dôvod, prečo v tabuľke nestúpajú, ale klesajú. ,,Trápime sa v koncovke, to musíme priznať. Hoci si aj vytvoríme šance, nedokážeme ich premeniť,” vyjadril sa slovenský obranca v službách Lokomotivu Ján Ďurica, ktorý opäť nastúpil na celý duel.

Jano si v moskovskom derby privodil menšie zranenie, ale napriek tomu pricestoval cez víkend na Slovensko, aby sa pripojil k národnému mužstvu. ,,Hrali sme súboj na umelej tráve, tak som si mierne podvrtol členok, ale nie je to nič vážne,” pokračoval Jano, ktorý sa od pondelka nachádza v Žiline, kde má slovenská reprezentácia rozložený tréningový tábor a už v piatok odohrá kvalifikačný súboj proti Litve.

Fotogalériu zo zápasu poskytla fotografka Elena Rybakova.

16. marec 2013 | komentárov: 0 | kategória: Fotogaléria, Novinky, Trabzonspor | autor: