V ďalšom derby už musíme bodovať | Ján Ďurica - Oficiálne stránky


V ďalšom derby už musíme bodovať

Už túto sobotu a opäť o 10.30 h čaká futbalistov Lokomotivu Moskva aj s našim obrancom Jánom Ďuricom ďalšie moskovské derby. Po minulotýždňovej prehre 0:1 na ihrisku Dinama ich tentoraz v 21. kole ruskej ligy preverí Spartak. Železničiari sú odhodlaní bodovať naplno, pretože desiata priečka v tabuľke ich vôbec neteší.

„Vstup do jarnej časti nám výsledkovo nevyšiel. Hoci sme proti Dinamu herne nesklamali, boli sme lepším tímom, žiaľ, prehrali sme. Klesli sme v tabuľke na desiatu priečku a s tým nie je nikto v klube spokojný,“ vyjadril sa slovenský obranca v službách Lokomotivu Moskva Ján Ďurica. „Teraz nás čaká ďalšie moskovské derby proti Spartaku a znovu hráme na pôde súpera. Hoci sú domáci miernym favoritom, chceme zabodovať, najlepšie by bolo vyhrať,“ pokračoval Jano.

„Na jeseň sme Spartak doma zdolali 2:1, takže radi by sme tento výsledok zopakovali.“ Slovenský futbalista po sobotňajšom súboji opúšťa Moskva a naberie kurz Žilina. „Dostal som pozvánku do reprezentácie, takže v pondelok sa budem hlásiť na zraze v Žiline. Už sa na zápasy v národnom drese teším,“ dodal Jano.

14. marec 2013 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!