Jano: Stratili sme tri body!

Futbalistom Lokomotivu Moskva nevyšiel štart do jarnej časti sezóny 2012/2013, keď na súperovom ihrisku podľahli moskovskému Dinamu v 20. kole ruskej ligy 0:1. Slovenský obranca v službách železničiarov Ján Ďurica odohral celý zápas.

Jano nastúpil v drese Lokomotivu v súťažnom zápase po dlhých štyroch mesiacoch. Naposledy odohral 4. novembra minulého roku 28 minút v zápase s CSKA Moskva, no následne odstúpil pre zranenie lýtka. To si liečil až do konca jesennej časti ruskej Premier League a v ďalších piatich kolách práve preto nehral. „Som rád, že som dostal hneď od začiatku jarnej časti od trénera Biliča dôveru. Škoda len, že sme na ihrisku Dinama nezískali body. Celý duel sme boli jasne lepším mužstvom, ale zlyhali sme v koncovke. Domáci prakticky nemali šancu, no napriek tomu vyhrali. Stratili sme tri body,“ zhodnotil úvodný duel jarnej časti slovenský reprezentant.

„Hoci nám štart nevyšiel a v tabuľke sme klesli na desiatu priečku, do konca ligy ostáva veľa zápasov. Chceme hrať jednoznačne budúcu sezónu v pohárovej Európe, takže v ďalších dueloch už musíme bodovať,“ dodal obranca Lokomotivu Jano Ďurica. Najbližšie čaká Lokomotiv v sobotu ďalší derby súboj proti moskovskému Spartaku.

Fotogalériu zo zápasu Dinamo – Lokomotiv poskytla fotografka Elena Rybakova.

 

10. marec 2013 | komentárov: 0 | kategória: Fotogaléria, Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!