Janovi venoval dres Ovečkin i Kovaľčuk

Získal cenné suveníry. Obranca Lokomotivu Moskva Ján Ďurica (31) zbiera dresy špičkových futbalových hráčov.  Vo svojej zbierke však už má aj hokejové. Pred pár týždňami mu totiž ruskí hokejoví milionári Alexander Ovečkin a Iľja Kovaľčuk venovali svoje podpísané dresy. 

Hoci Jano nestihol ešte túto sezónu vidieť naživo ani jeden súboj hokejovej KHL, napriek tomu mu môžu fanúšikovia po celom svete závidieť. Do svojej zbierky totiž získal dva dresy možno najlepších hokejistov súčasnosti – ruských útočníkov Iľju Kovaľčuka a Alexandra Ovečkina. A aj s podpismi a v prípade Kovaľčuka aj s dodatočným venovaním k 30-tim narodeninám.

„Môj spoluhráč v Lokomotive Alexander Samedov ich pozná osobne, tak som ho poprosil, či by mi vybavil ich dresy,“ prezradil rodák z Dunajskej Stredy.

Útočník New Jersey Kovaľčuk, ktorý počas štrajku v zámorí pôsobil v Petrohrade, mu síce napísal venovanie k narodeninám, ale k osobnému stretnutiu neprišlo. „S Ovečkinom som však bol. Došiel na náš zápas, ale ja som vtedy nehral. Prehodili sme zopár slov, je to v pohode chlapík,“ pokračoval Ďurica, ktorý si oba dresy už aj zarámoval. „Budú mať čestné miesto.“


Futbalista Ján Ďurica a jeho dresy hokejových hviezd Kovalčuka a Ovečkina

Footballer Jan Durica talks about his jerseys of Ilya Kovalchuk and Alexander Ovechkin (in Russian)

5. marec 2013 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!