Jano: Cítim, že moja forma stúpa

Futbalisti Lokomotivu Moskva sa momentálne nachádzajú na poslednom hernom sústredením pred štartom jarnej časti ruskej ligy, ktorá začína druhý marcový víkend. Mužstvo nášho obranca Jána Ďuricu má rozložený tréningový stan v španielskom stredisku Marbella. V utorok ich čaká aj posledný prípravný duel na tomto výjazde proti CSKA Moskva. 

Moskovský tím po sústredení v Dubaji a v cyperskej Larnake dolaďuje formu pred odvetnou jarnou časťou v Španielsku. „Zimná príprava sa nám pomaly končí, o pár dní štartujeme ligu. Je to vidno aj na tréningovom procese, už toľko fyzicky nemakáme, skôr pracujeme s loptou,“ vyjadril sa slovenský obranca v službách Lokomotivu Moskva Ján Ďurica.

Ruský klub v rámci pobytu v Španielsku odohral aj viacero prípravných duelov, naposledy v sobotu proti nórskemu celku Strömsgodset 3:0 a prvý zásah strelil práve Ďurica. „Cítim, že moja forma neustále stúpa. Na začiatku prípravy to nebolo ideálne, veď na jeseň som mal zdravotné problémy s lýtkovým svalom, ale teraz sa už cítim veľmi dobre a teším sa na štart jarnej časti,“ pokračoval Jano, ktorého čaká so spoluhráčmi v Španielsku ešte jedno stretnutie. „Hráme v utorok proti CSKA Moskva a potom sa vraciame do Moskvy, kde už budeme trénovať až do začiatku ligy,“ doplnil Ďurica.

25. február 2013 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!