Jano odohral proti Belgicku celý zápas

Slovenskí futbalisti prehrali v prvom stretnutí v tomto roku, keď v prípravnom súboji nestačili v belgických Bruggách na domáci výber 1:2. V zostave nášho mužstva odohral celých 90 minút aj obranca Lokomotivu Moskva Ján Ďurica. Po zápase odletel do cyperskej Larnaky, kde sa pripojil k svojmu ruskému klubu, ktorý sa tam nachádza na sústredení.

Skúsený obranca Ján Ďurica sa vrátil do národného mužstva po problémoch s lýtkovým svalom, ktoré si privodil v novembri minulého roku v ligovom súboji. „Som veľmi rád, že som dostal pozvánku a aj šancu od začiatku súboja s Belgickom,“ vyjadril sa Jano, ktorý odohral v Bruggách celý zápas a inkasoval aj žltú kartu. „Veľká škoda, že sme po zlepšenom výkone v druhom polčase neudržali remízu a dostali gól v závere,“ vyjadril sa k prehratému súboju s Belgickom Ďurica.

Jano sa po zápase nevrátil späť na Slovensko s výpravou, ale odletel do cyperskej Larnaky, kde sa jeho spoluhráči z Lokomotivu Moskva nachádzajú na hernom sústredení pred marcovým štartom ruskej ligy. „Idem za chalanmi, hráme tam ešte prípravné zápasy. Až dvanásteho februára sa vraciame späť do Moskvy, ale už o tri dni zase odchádzame na ďalšie sústredenie do Španielska,“ dodal Ďurica.

7. február 2013 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Reprezentácia SR, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!