Ďurica: Belgicko má kvalitný tím

Futbalová reprezentácia Slovenska odohrá v stredu o 20.45 h v Bruggách prípravný duel proti domácemu Belgicku. Do národného mužstva sa po problémoch s lýtkovým svalom vrátil obranca Lokomotivu Moskva Ján Ďurica. To či dostane od trénerov Stanislava Grigu a Michala Hippa šancu, sa ukáže až v samotnom stretnutí. 

Slovákov čaká v Belgicku náročné stretnutie, navyše naši hráči majú čo naprávať, veď naposledy v novembri vyfasovali výprask s Českom 0:3. „Hoci je to opäť iba prípravný zápas, chceme sa predviesť v najlepšom svetle. Hráme totiž o svoje mená a za Slovensko. Určite nás nečaká ľahký protivník, Belgicko má kvalitný tím, viacero hráčov poznám, pretože pôsobia v ruskej lige,“ vyjadril sa na margo stredajšieho súboja proti Belgicku náš obranca Ján Ďurica, ktorý naposledy proti Česku pre problémy s lýtkovým svalom nefiguroval v nominácii.

„Už som v poriadku, lýtko drží, takže ak dostanem od trénerov dôveru, som pripravený nastúpiť,“ objasnil svoj zdravotný stav Jano, ktorý v nedeľu absolvoval aj prvý prípravný duel v drese LokomotIvu Moskva v rámci zimnej prípravy. Ruský klub nastúpil v cyperskej Larnake proti Viktorii Plzni, s ktorou prehral 3:5. Posledný zásah Lokomotivu si na svoj účet pripísal práve Ďurica. „Prípravu sme iba začali, bolo to vidno aj na našom hernom prejave. Ja som rád, že som po troch mesiacoch absolvovať zápas a podarilo sa mi aj skórovať,“ dodal Ďurica.

5. február 2013 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Reprezentácia SR, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!