Lokomotiv má za sebou prvé sústredenie

Futbalisti Lokomotivu Moskva majú za sebou úvodné herné sústredenie. Zverenci chorvátskeho trénera Slavena Biliča pobudli vyše týždňa v slnečnom Dubaji, kde zatiaľ neabsolvovali žiadny prípravný zápas. V kádri nechýbal ani slovenský reprezentant Ján Ďurica.

Moskovčania práve dnes v utorok odleteli späť do Moskvy, kde budú pokračovať v zimnej príprave na jarnú časť ruskej ligy, ktorá štartuje začiatkom marca.

„Sústredenie prebehlo podľa plánu, žiadne komplikácie sa nevyskytli. Každý deň sme mali doobeda na programe tréning, poobede sme mali individuálny režim,“ prezradil slovenský obranca v službách Lokomotivu Ján Ďurica.

„Dôležité je najmä to, že sa nikto na úvod prípravy nezranil. Teraz pobudneme pár dní doma a potom nás čaká ďalší výjazd na Cyprus, kde už absolvujeme aj prvé prípravné stretnutia,“ pokračoval Jano, ktorý dostal pred pár dňami aj pozvánku do národného tímu. Slovenskí tréneri Michal Hipp a Stanislav Griga ho nominovali na medzištátny súboj 6. februára v Bruggách proti domácemu Belgicku. „Veľmi ma potešila pozvánka. K mužstvu sa pripojím priamo v Belgicku,“ dodal Ďurica.

29. január 2013 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!