Lokomotiv bude v Dubaji bez zápasového zaťaženia

Futbalisti Lokomotivu Moskva utorok odlietajú na prvé z troch sústredení pred jarnou časťou ruskej ligy, ktorá začína začiatkom marca. Zverenci chorvátskeho kouča Slavena Biliča naberú kurz Dubaj, kde pobudnú niekoľko dní. Vo výprave nechýba ani slovenský reprezentant Ján Ďurica, ktorý po problémoch s lýtkovým svalom už naplno trénuje.

Moskovčania odštartovali zimnú prípravu už 15. januára v domácich podmienkach. „Prvé dva dni sme mali klasické testy. V klube nás vážili, robili prehliadky a potom sme makali v našom športovom centre,“ prezradil na úvod slovenský reprezentant Ján Ďurica. Už utorok však Lokomotiv vymení ruskú zimu za dubajské teplo. „Ideme na pár dní do Dubaja, kde nás čaká prvé z troch herných sústredení pred jarnou časťou, ktorá začína v marci. Mohli sme si zo sebou vziať aj rodinných príslušníkov, ale ja idem sám. Už sa chcem naplno sústrediť na futbal,“ pokračoval Ďurica.

Jeho moskovský klub bude v Dubaji iba trénovať. „Zápasy hrať ešte nebudeme, až vo februári na Cypre nás čakajú prvé testovacie súboje. Teraz budeme iba raz denne trénovať,“ dodal rodák z Dunajskej Stredy.

21. január 2013 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!