Ďuricov tím odštartuje prípravu v Dubaji

Futbalisti Lokomotivu Moskva hlásia štart do zimnej prípravy. Po vyše mesačnej dovolenke sa zverenci trénera Slavena Biliča už stretli v ruskej metropole a v najbližších dňoch odchádzajú na prvé herné sústredenie. Formu na odvetnú jarnú časť začnú ladiť hráči aj s naším obrancom Jánom Ďuricom v slnečnom Dubaji.

Zimnú prípravu začali futbalisti Lokomotivu v utorok 15. januára vo svojom tréningovom centre. „Najskôr nás čakajú testy, kde nás budú vážiť či sme cez sviatky nepribrali, ale ja som sa snažil svoju líniu udržať,“ prezradil na úvod slovenský reprezentant Ján Ďurica. Moskovčania pobudnú v chladných domácich podmienkach iba pár dní, pretože ihneď potom letia do Dubaja. „Toto sústredenie má byť  ľahšie. Tréner avizuje, že budeme mať iba jeden tréning cez deň. Aj preto klub umožnil nám hráčom, aby sme si do Dubaja zobrali členov rodiny, ale ja pôjdem sám,“ pokračoval rodák z Dunajskej Stredy, ktorý vianočné sviatky strávil na Slovensku, ale Silvester si už s kamarátmi vychutnal v Miami.

Lokomotiv má na programe okrem Dubaja aj ďalšie výjazdy do zahraničia. „Ešte absolvujeme pobyt na Cypre a v Španielsku, kde už budeme testovať formu na úvodné jarné zápasy. Verím, že príprava prebehne v poriadku a po jesenných problémoch s lýtkovým svalom sa mi už budú zranenia vyhýbať,“ dodal na záver skúsený obranca.

16. január 2013 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!