Jano dovolenkoval na Miami

Obranca Lokomotivu Moskva Ján Ďurica si v týchto dňoch stále užíva dovolenku. Zimná príprava ruského tímu pred štartom jarnej časti totiž začína až 15. januára. Slovenský reprezentant strávil vianočné sviatky v kruhu rodiny v Dunajskej Strede, ale záver roka si vychutnal s priateľmi v slnečnom Miami. 

„Posledné roky som pravidelne trávil záver roka v Tatrách, kde sme s kamarátmi lyžovali. Teraz som sa rozhodol pre zmenu a išiel som na desať dní do Ameriky. Bol som v Miami a bolo naozaj výborne. Dobre som si oddýchol pred začiatkom náročnej zimnej prípravy, ktorá nám začína 15. januára,“ vyjadril sa Ján Ďurica. Slovenský reprezentant si v Amerike vychutnal prvýkrát naživo aj basketbalovú NBA. „Bol som na dvoch dueloch Miami a bol to zážitok,“ pokračoval obranca Lokomotivu.

Rodákovi z Dunajskej Stredy sa navyše podaril aj ďalší úlovok. Počas spiatočnej cesty na Slovensko stretol na palube lietadla bývalého vynikajúceho ukrajinského boxera. „Letel som s Vitalijom Kličkom. Sedel za mnou, tak som ho poprosil o spoločnú fotku,“ dodal Ďurica.

10. január 2013 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!