Miško dostal od Jana vianočný darček

Slovenský futbalista Ján Ďurica urobil výnimočné Vianoce 13-ročnému chlapcovi z Čadce Miškovi Rokyčákovi. Obranca Lokomotivu Moskva mladému talentovanému útočníkovi kúpil nové kopačky, turfy, športovú súpravu a, samozrejme, pridal aj dres svojho ruského tímu.

Celý darček vysnívala svojmu synovi jeho mama Alenka. Tá na Facebookový profil stránky nášho futbalistu www.jandurica.sk napísala prosbu, že si nemôže dovoliť zaplatiť kemp pre svojho syna a slovenský futbalista Ján Ďurica na túto správu ihneď zareagoval. „Najskôr som chcel Miškovi kemp uhradiť, ale keďže sa zrušil, tak som sa rozhodol vyzbrojiť ho do futbalového oblečenia. Myslím si, že netreba zabúdať na mladých hráčov, veď to bude nastupujúca generácia po nás. Počul som, že je to šikovný chlapec, hrá na poste útočníka, tak verím, že ešte budeme v budúcnosti o ňom počuť,“ vyjadril sa Jano.

Miško vôbec nevedel, že sa tesne pred Vianocami osobne stretne s Janom. „Mama mi povedala, že ideme do Bratislavy na vyšetrenie k lekárovi. Keď sme však vošli do obchodného centra, bolo mi to podozrivé. A keď som zrazu vedľa mňa uvidel Jana, skoro som odpadol,“ vyjadril sa Michal, ktorý ani nedýchal. „Veľmi ďakujem za kopačky, oblečenie i dres,“ pokračoval Miško, ktorý hráva futbal od šiestich rokov za Čadcu a jeho vzorom je futbalista Barcelony Lionel Messi.

Stretnutie Jana a Miška v bratislavskom nákupnom centre

27. december 2012 | komentárov: 0 | kategória: Fotogaléria, Novinky, Reprezentácia SR, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!