Jano sa už teší na dovolenku

V sobotu o 14.00 h odohrajú futbalisti Lokomotivu Moskva posledný duel jesennej časti. Mužstvo nášho obrancu Jána Ďuricu čaká na domácej pôde tím Volgy Novgorod. Slovenský reprezentant však bude sedieť iba v hľadisku, pretože má stále zdravotné problémy. Po súboji už balí kufre a teší sa na vianočnú dovolenku.

Moskovčania sa konečne v posledných dueloch dostali z hernej krízy a trikrát po sebe bodovali naplno. Vo víťaznom ťažení chcú pokračovať aj v sobotu proti Novgorodu a rozlúčiť sa tak s jesennou časťou s víťazstvom.

Chorvátskemu koučovi Slavenovi Biličovi nebude opäť k dispozícii náš obranca Ján Ďurica, ktorý už mesiac laboruje s natrhnutým lýtkovým svalom. „Verím, že doma vyhráme a rozlúčime sa s jesennou častou s tromi bodmi,“ vyjadril sa Jano, ktorý už v nedeľu odlieta z Moskvy na Slovensko. „Máme už dovolenku, takže sa teším domov na rodinu a priateľov,“ pokračoval Ďurica, ktorý aj počas blížiacich sa sviatkov bude trénovať. „Budem musieť dohnať zameškané, aby som na začiatok zimnej prípravy došiel do klubu dobre pripravený,“ doplnil skúsený obranca.

7. december 2012 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!