Jano už je doma z nemocnice a fandí spoluhráčom

Futbalistov Lokomotivu Moskva čaká v sobotu o 13.00 h duel 18. kola ruskej ligy na ihrisku predposledného celku Alanie Vladikavkaz. V zostave moskovského tímu bude opäť chýbať slovenský reprezentant Ján Ďurica, ktorý má natrhnutý lýtkový sval a pred pár dňami podstúpil aj operáciu nosnej prepážky.

Skúsený slovenský obranca sa zranil začiatkom novembra v súboji proti CSKA Moskva a v jesennej časti si už nezahrá. „Ešte ostáva odohrať dve kolá, ktoré vynechám,“ vyjadril sa rodák z Dunajskej Stredy, ktorý sa minulý piatok podrobil  operácii nosnej prepážky. „Všetko je už v poriadku. Pár dní som pobudol v nemocnici, ale už som doma a rehabilitujem so zraneným lýtkom,“ pokračoval Jano. Jeho spoluhráči z Lokomotivu Moskva v posledných dvoch kolách konečne zabodovali naplno a už v sobotu ich čaká duel na pôde predposledného Vladikavkazu. „S tímom necestujem, ale budem chalanom držať palce. Verím, že budú pokračovať vo víťaznom ťažení a získame ďalšie tri body,“ doplnil Ďurica.


30. november 2012 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!