Jano: Operácia prebehla bez problémov

Zatiaľ čo futbalisti Lokomotivu Moskva v sobotu popoludní absolvujú domáci duel 17. kola ruskej ligy proti FK Krasnodar, ich spoluhráč Ján Ďurica leží v nemocnici. Slovenský reprezentant totiž absolvoval na moskovskej klinike operáciu nosnej prepážky.

Skúsený obranca by aj tak nemohol nastúpiť v drese Lokomotivu, pretože si už tretí týždeň dáva dohromady natrhnutý lýtkový sval. Vynútenú prestávku využil na operáciu nosnej prepážky. ,,Keďže na jeseň si už nezahrám, rozhodol som sa, že pôjdem v týchto dňoch aj na operáciu nosa. Za posledné obdobie som viackrát dostal údery do tváre. Prepážku v nose mám posunutú, takže mi lekári odporučili, aby som si ju nechal napraviť,“ vyjadril sa Ján Ďurica. Operačný zákrok podstúpil na moskovskej klinike v piatok ráno. ,,Všetko dopadlo bez problémov, už to mám za sebou. Z nosa mi vybrali tampóny, ale ešte niekoľko dní tu pobudnem. Uvidím, kedy ma pustia domov, všetko záleží od toho, ako sa budem cítiť,“ pokračoval rodák z Dunajskej Stredy, ktorý tak bude svojim spoluhráčom držať palce z nemocničného lôžka.

24. november 2012 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!