Jano chodí na rehabilitácie, na jeseň dohral

Slovenský futbalista v službách Lokomotivu Moskva Ján Ďurica si už v tomto roku do lopty definitívne nekopne. Reprezentačný obranca si natrhol pravý lýtkový sval začiatkom novembra v súboji s CSKA a odvtedy maróduje.

Rodák z Dunajskej Stredy namiesto tréningov chodí každý deň na rehabilitácie, aby sval čím najskôr dostal do pôvodného stavu. ,,Na jeseň už hrať nebudem. Súťaž končí začiatkom decembra. Posledné jesenné 20. kolo dokonca preložili na jar, takže dovtedy nebudem určite v poriadku. Na  nohu stále zle dostupujem,“ vyjadril sa skúsený obranca moskovského tímu.

,,Každý deň ráno chodím na rehabilitácie. Pomáhajú mi aj lasery, aby sa trhlina v lýtku čo najskôr zahojila,“ pokračoval Jano, ktorý cez víkend nepoletí s tímom na pondelňajší súboj 16. kola na ihrisku Krídiel Sovietov. ,,Ostávam v Moskve, ale verím, že chalani už konečne zabodujú naplno a prelomíme negatívnu sériu bez víťazstva,“ doplnil slovenský futbalista.

16. november 2012 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!