Jano: Na jeseň si už asi nezahrám!

Tréner futbalistov Lokomotivu Moskva Slaven Bilič už v jesennej časti zrejme nebude môcť počítať so službami slovenského obrancu Jána Ďuricu. Ten sa totiž zranil v nedeľňajšom zápase ruskej ligy proti CSKA Moskva, keď si natrhol pravý lýtkový sval.

Slovenský reprezentant odohral v moskovskom derby iba 28 minút, keď následne z ihriska odstúpil pre problémy s lýtkom. V pondelok už rodák z Dunajskej Stredy absolvoval podrobné lekárske vyšetrenie. „Ukázalo sa, že lýtkový sval mám natrhnutý. Lekári mi povedali, že asi mesiac budem musieť odpočívať,“ vyjadril sa skúsený zadák. A keďže jesenná časť ruskej ligy končí v polovici decembra, zrejme si už v drese Lokomotivu v tomto kalendárnom roku nezahrá. „Asi nie, pretože mesiac budem mimo a potom potrebujem asi týždeň na tréning, takže to zrejme nestihnem,“ pokračoval Ďurica, ktorého mrzí nielen zranenie, ale aj aktuálna herná kríza jeho tímu. „Nedarí sa nám, nevyhrali sme v lige niekoľko stretnutí, ale verím, že chalani to zlomia a začneme bodovať,” dodal Jano.


6. november 2012 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!