Jano: Čierna séria nás všetkých hnevá!

Už päť súbojov po sebe neokúsili futbalisti Lokomotivu Moskva pocit z víťazstva. Štyrikrát naplno nebodovali v lige a v stredu prehrali aj v Ruskom pohári po predĺžení na pôde Tereku Groznyj 1:3. Najbližšie čaká tím nášho obrancu v nedeľu o 10.30 SEČ súboj na ihrisku favorizovaného CSKA Moskva. Zlomia v derby železničiari negatívnu sériu?

,,Všetkých v klube nás hnevá situácia, do ktorej sme sa dostali. Nevyhrali sme už naozaj veľmi dlho a atmosféra nie je ideálna. Musíme sa však z tejto krízy dostať sami,“ vyjadril sa po prehratom pohárovom stretnutí na pôde Groznyj náš reprezentant v službách Lokomotivu Ján Ďurica.

Ten nastupuje v posledných kolách pravidelne v základnej zostave, ale napriek tomu mu do úsmevu nie je. ,,Potrebujeme už naplno bodovať. Teraz nás čaká v nedeľu derby zápas proti CSKA Moskva. Hoci to je silný súper, pre nás je teraz dôležité, aby sme sa konečne chytili a prelomili zlú sériu,“ pokračoval Jano, ktorý zatiaľ nemá so spoluhráčmi žiadny ultimátum zo strany vedenia. ,,Nie, nič také. Aj oni sú smutní z toho, že sa nám nedarí. Musíme to zlomiť spoločne,“ dodal slovenský futbalista.

1. november 2012 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!