Ďurica: Už potrebujeme vyhrať

Futbalisti Lokomotivu Moskva už dnes popoludní o 16.30 h nastúpia na duel 13. kola ruskej ligy proti Permu. Zverenci chorvátskeho kouča Slavena Biliča ťahajú sériu troch zápasov bez plného bodového zisku. Podľa slov nášho obrancu v službách moskovského tímu je najvyšší čas, aby získali tri body.

Výkony moskovského klubu sú v tejto sezóne ruskej ligy ako na hojdačke. Keď už sa zdalo, že sa dostali na víťaznú vlnu a ich forma neustále gradovala, dostali sa v posledných týždňoch opäť do herného útlmu. Posledné tri kolá nedokázali zvíťaziť, keď dvakrát remizovali a raz prehrali.

„Už potrebujeme tri body ako soľ. Nehráme síce zle, ale trápime sa najmä v koncovke. Aj naposledy na ihrisku Rostova sme boli jasne lepším tímom, ale nepresadili sme sa,“ vyjadril sa slovenský reprezentačný obranca Ján Ďurica.

Hoci je Lokomotiv proti Permu jasným favoritom, rodák z Dunajskej Stredy vie, že ich nečaká ľahký súboj. „Určite bude proti nám hrať zo zabezpečenej defenzívy. V Rusku prakticky nemáte ľahkého protivníka. Ak chceme uspieť, musíme premieňať šance,“ dodal Jano, ktorý už šesť duelov po sebe nastupuje od úvodu zápasov.

26. október 2012 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!