Ďurica odohral celý zápas, Lokomotiv nestačil na Perm

Slovenský obranca v službách moskovského tímu Lokomotiv odohral na domácej pôde proti Amkaru Perm plných 90 minút. Jeho tím však prehral 1:2, pričom aspoň o bod za remízu prišiel v úplnom závere duelu.

Jano nastúpil za Lokomotiv v aktuálnej sezóne už v deviatom stretnutí po sebe, siedmy raz odohral celý zápas. V predohrávanom stretnutí 13. kola proti Permu prehrávali domáci gólom Bulhara Peeva 0:1, no podarilo sa im vyrovnať. V 37. minúte to zariadil ruský útočník Roman Pavľučenko. Remízový stav však neostal, keď až v nadstavenej 94. minúte skóroval Moldavčan Picuşceac. Pre Lokomotiv to bude pravdepodobne znamenať pokles v tabuľke, v ktorej sa momentálne nachádza na 5. priečke. “Nerozumiem tomu, čo sa v dnešnom zápase stalo. Videli ste to sami, hrali sme dobre a vytvorili si veľa šancí. Ale v závere sme podľahli súperovi, ktorý je horší. Je to, samozrejme, škoda. Môžem však povedať, že sa nemáme začo hanbiť. Robili sme všetko preto, aby sme vyhrali. Rozumiem, že fanúšikovia sú sklamaní. Mimochodom, ďakujeme im za podporu,” komentoval Ďurica pre http://news.sport-express.ru.

26. október 2012 | komentárov: 0 | kategória: Fotogaléria, Novinky, Trabzonspor | autor: