Jano: Stratili sme dva body

Dvanáste kolo ruskej Premier League prinieslo Lokomotivu Moskva bod za remízu 0:0 na pôde Rostova. Celý duel odohral aj slovenský obranca Ján Ďurica, ktorý vyfasoval žltú kartu a opäť ho museli lekári zašívať.

Stretnutie Ďuricovho tímu z hornej polovičky tabuľky a klubu z dolnej polovice sa skončil zmierlivo 0:0. Zaujímavosťou však je, že rozhodcovia udelili až 7 žltých kariet. V 21. minúte duelu sa jedna ušla aj nášmu reprezentačnému obrancovi Jánovi Ďuricovi. Jano odohral v aktuálnej sezóne už v šiestom zápase ruskej ligy nepretržitých 90 minút, spolu nastúpil v mužstve Lokomotivu v ôsmom stretnutí po sebe. ,,V tomto súboji sme stratili dva body. Od úvodu sme boli lepším tímom, domácich sme tlačili, ale nevyužili sme svoje šance. Bez gólu sa vyhrať nedá,” vyjadril sa slovenský reprezentant, ktorý po stretnutí znovu skončil v opatere lekárov. ,,Zase ma museli zašívať, tentoraz som však mal iba dva štichy nad okom,” dodal Ďurica.

21. október 2012 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor: