Kamarátom ukázal Moskvu

Po dvojtýždňovej reprezentačnej prestávke pokračuje cez víkend zápasmi 12. kola ruská futbalová súťaž. Hráči Lokomotivu Moskva aj s našim obrancom Jánom Ďuricom cestujú do Rostova, kde sa predstavia v nedeľu o 18.00 h. Ešte predtým robili nášmu reprezentantovi spoločnosť v ruskej metropole jeho kamaráti zo Slovenska.

Do Moskvy si to na pár dní namierili traja kamaráti Jána Ďuricu – Radúz, Kaputo a Andrej, ktorých pozval práve obranca Lokomotivu Moskva. „Boli sme v Moskve prvýkrát a veľmi sa nám páčilo. Bývali sme u Jana, ktorý nám poukazoval najväčšie atrakcie mesta. Samozrejme, že sme sa boli pozrieť na Červenom námestí a aj v obchodnom dome GUM,“ prezradil Radúz. „Určite ma ich návšteva potešila, aspoň som mal spestrenie. Moskva urobila na chalanov dojem,“ vyjadril sa zadák moskovského tímu.
Ten sa už momentálne so svojim tímom pripravuje na nedeľňajší duel 12. kola ruskej ligy, keď Lokomotiv cestuje na pôdu Rostova. „Chceme pokračovať vo výkonoch, ktoré sme predvádzali pred reprezentačnou prestávkou. Takže z Rostova túžime uchmatnúť nejaké body,“ dodal rodák z Dunajskej Stredy.

19. október 2012 | komentárov: 0 | kategória: Fotogaléria, Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!