Zastaví Krasnožan sériu Lokomotivu?

Už v sobotu o 12.00 h odohrajú futbalisti Lokomotivu Moskva duel 11. kola ruskej ligy proti Kubaňu Krasnodar. Pre moskovský tím, ktorého dres oblieka aj náš reprezentačný obranca Ján Ďurica, bude tento súboj špecifický. Prečo?

„Mužstvo hostí trénuje náš bývalý kouč Jurij Krasnožan. Ten pôsobil v Lokomotive pred dvomi rokmi,“ spomína slovenský obranca Ján Ďurica, ktorý proti Kubaňu očakáva náročný duel.

„Napriek tomu, že sme už neprehrali štyri stretnutia a naša formu graduje, tak si musíme dávať pozor. Krasnodar hrá agresívnym štýlom a navyše tréner Krasnožan nás dokonale pozná. Chceme však pokračovať vo víťaznom ťažení a pred reprezentačnou prestávkou získať tri body,“ pokračoval Jano, ktorý v posledných zápasoch nastupuje v základnej zostave, čím si vypýtal po roku aj miestenku v slovenskej reprezentácii. „Hneď po stretnutí letím domov a v pondelok sa mám  hlásiť na zraze,“ dodal Jano.

5. október 2012 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!