Využije Lokomotiv rozbroje v Zenite?

Ďalší ťažký zápas čaká v sobotu o 12.00 h SELČ futbalistov Lokomotivu Moskva. V súboji 10. ruskej ligy nastúpia na pôde Zenitu Petrohrad. Úradujúci majster sa však v posledných kolách herne trápi a dôvodom sú rozbroje v tíme. A tie by chcelo mužstvo nášho Jána Ďuricu aj využiť.

Zenit sa momentálne nachádza až na piatej priečke tabuľky, zatiaľ čo Lokomotivu patrí tretie miesto. Sobotňajší duel pokojne možno považovať aj za šláger 10. kola, v ktorom fanúšikovia budú zvedaví či v drese domácich nastúpia aj dvaja rebeli – kapitán Denisov a kanonier Keržakov. Oboch totiž kouč Zenitu pred pár dňami preradil do mládežníckeho mužstva, pretože im vadilo, že majú menší plat, ako nové zahraničné posily Hulk a Witsel.

,,Vieme, že atmosféra v Zenite nie je teraz ideálna a budeme sa to snažiť využiť,“ vyjadril sa slovenský obranca v službách Lokomotivu Ján Ďurica, ktorý by opäť nemal chýbať v základnej zostave a zmeria si tak sily aj so svojim krajanom Tomášom Hubočanom, ktorý hráva za ruského šampióna.

Lokomotiv v posledných kolách vyhráva jeden duel za druhým a bodovať chce aj proti Petrohradu. ,,Ideme od zápasu k zápasu. Proti Zenitu nás čaká náročný súboj, ale našim cieľom je získať nejaké body,“ dodal Ďurica.

28. september 2012 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!