Jano: Terek sme zlomili v druhom polčase

Vo skvelých výkonoch pokračujú v ruskej lige futbalisti Lokomotivu Moskva aj s našim obrancom Jánom Ďuricom. Cez víkend zvládli náročný duel 9. kola na pôde lídra súťaže Tereku Groznyj a zvíťazili hladko 3:0. Jano navyše opäť odohral celý zápas!

Pred samotným stretnutím náš reprezentant avizoval, že proti Tereku má Lokomotiv pozitívnu bilanciu, ale varoval, že to bude ťažký duel. „Výsledok síce vyznieva až príliš hladko v náš prospech, ale na trávniku to až tak nevyzeralo. V prvom polčase sme prežili úvodný nápor domácich, ktorých hnali dopredu plné tribúny. Mali sme aj my nejaké šance, ale nepremenili sme ich,” začal hodnotiť duel obranca Lokomotivu Ján Ďurica.

„Po prestávke nám Terek opäť podkuroval, ale ustáli sme to a následne udreli. V závere stretnutia sa domáci snažili vyrovnať, otvorili obranu a dvomi gólmi sme víťazstvo spečatili.“

Lokomotiv po tomto triumfe stráca už iba dva body na lídra CSKA Moskva. „Chytili sme teraz skvelú fazónu, vyhrali sme niekoľko súbojov, ale musíme ostať pri zemi a ísť ďalej od zápasu k zápasu. To nám zdôrazňuje aj tréner Bilič. Liga sa iba začala, konkurencia v lige je obrovská, takže máme pred sebou dlhú cestu. Ale presvedčili sme sa, že je v našich silách v tomto ročníku bojovať o titul a konečne si zahrať aj Ligu majstrov,” dodal Ďurica, ktorý opäť odohral celý súboj.

24. september 2012 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!