Ďurica: Proti Tereku sa nám darí

Už v sobotu o 18.15 h SELČ čaká futbalistov Lokomotivu Moskva aj s naším obrancom Jánom Ďuricom ťažký duel 9. kola ruskej ligy. Železničiari cestujú na pôdu lídra Tereku Groznyj, kde chcú pokračovať vo víťaznom ťažení.

Mužstvo Tereku je zatiaľ príjemným prekvapením nového ročníka, s 19 bodmi vedú ruskú Premier League. „Čaká nás veľmi náročné stretnutie. V minulosti sa nám proti Tereku zakaždým darilo, ani si nepamätám, kedy sme s nimi prehrali, ale teraz to nebude jednoduché. V tomto ročníku hrajú výborne, veď nie nadarmo im patrí prvé miesto,“ vyjadril sa pred zápasom náš obranca Ján Ďurica.

Lokomotiv sa v posledných zápasoch taktiež naladil na víťaznú vlnu, v tabuľke poskočil na piatu priečku a ak nechcú zverenci chorvátskeho kouča Slavena Biliča stratiť so špicou kontakt, tak vedia, že potrebujú bodovať. „Áno, je to samozrejme náš cieľ. Minimálne bod by sme chceli domácim vziať,“ pokračoval Jano, ktorý sa konečne udomácnil v základnej zostave. „Som rád, že opäť nastupujem,“ dodal skúsený slovenský obranca.

21. september 2012 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!