Trabzonspor - Genclerbirligi (liga, 4. kolo)
  • 17.09.2017 - 20:00
    Basaksehir - Trabzonspor (liga, 5. kolo)

Jano: Získali sme ďalšie cenné body

Tréner Lokomotivu Slaven Bilič dal opäť dôveru slovenskému obrancovi Jánovi Ďuricovi, ktorý nastúpil vo štvrtom dueli v tomto ročníku ruskej Premier League. Domáci železničiari si poradili s Kazaňou 1:0.

Jano začal hrať v aktuálnej sezóne v 5. kole na pôde Volgy Novgorod, keď striedal v 90. minúte za Maicona. Následne nastúpil doma v zápase s Dinamom od 63. minúty. V 7. kole už bol na trávniku od začiatku, keď bol pri dôležitom víťazstve Lokomotivu nad mestským rivalom zo Spartaku 2:1. V dnešnom 8. kole, kde si železničiari zmerali sily s Kazaňou, Jano opäť hral a tešil sa z triumfu 1:0. Jediný gól stretnutia zaznamenal ruský stredopoliar Dmitrij Tarasov. ,,Strelili sme gól už v prvom polčase, ale rozhodcovia ho obrancovi Čorlukovi neuznali. Myslím si, že mal platiť. Ale dôležité je to, že sme vyhrali a získali sme ďalšie tri cenné body,” vyjadril sa k zápasu s Kazaňou náš obranca Ján Ďurica. ,,A samozrejme som rád, že som opäť odohral celý duel,” dodal Jano.

Ďalší zápas 9. kola ruskej Premier League odohrá Lokomotiv na pôde Tereku Groznyj 22. septembra o 18:15 SELČ.

Za fotogalériu zo zápasu Lokomotiv – Kazaň ďakujeme Eleny Rybakovej z Moskvy.

15. september 2012 | komentárov: 0 | kategória: Fotogaléria, Novinky, Trabzonspor | autor: