Ďurica: Chceme potvrdiť body zo Spartakom

Po reprezentačnej prestávke pokračuje cez víkend zápasmi 8. kola ruská futbalová liga. Mužstvo nášho obrancu Jána Ďuricu Lokomotiv Moskva hostí na svojom štadióne mužstvo Kazane o 11.30 SELČ. Železničiari si po predošlom triumfe v moskovskom derby nad Spartakom 2:1 veria a chcú získať skalp ďalšieho silného súpera.

Chorvátsky kouč Slaven Bilič dal po triumfe nad Spartakom svojim zverencom pár dní voľna. “Bola reprezentačná prestávka, takže sme si trošku oddýchli. Ja som išiel aspoň na pár dní domov pozrieť rodinu a kamarátov, ale už niekoľko dní opäť naplno makáme a pripravujeme sa na ďalšieho súpera,” vyjadril sa náš obranca v drese Lokomotivu.

Ten konečne v predošlých dvoch stretnutiach dostal šancu, dokonca v poslednom zápase proti Spartaku odohral celý duel. “Som rád, že som dostal príležitosť a verím, že už budem pravidelne nastupovať. To je môj cieľ a robím preto maximum,” pokračoval rodák z Dunajskej Stredy, ktorý vie, že proti Kazani ich čaká náročný duel. “Chceme potvrdiť tri body so Spartakom. Ak chceme hrať budúcu sezónu v pohárovej Európe, tak nemôžeme doma strácať body. A v úvode ročníka sme ich už niekoľko postrácali,” dodal Jano.

13. september 2012 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!