Jano: Tréner Bilič ma po zápase pochválil

Obranca Ján Ďurica nastúpil cez víkend prvýkrát v tomto ročníku v základnej zostave. Tréner Lokomotivu Moskva Slaven Bilič mu dal dôveru v derby súboji proti Spartaku Moskva. Náš futbalista podal spoľahlivý výkon a podieľal sa tak na cennom triumfe svojho tímu 2:1. Po stretnutí z úst kouča vypočul aj slová chvály.

Lokomotiv nastúpil do zápasu 7. kola s cieľom konečne svojho mestského rivala zdolať, veď už tri roky s ním nebodoval naplno. „Prvý polčas nebol z našej strany ideálny, inkasovali sme po našej chybe aj gól. Po prestávke sme sa zomkli, predviedli bojovný výkon a dvomi gólmi sme stretnutie zvrátili v náš prospech,” zhodnotil duel proti Spartaku slovenský obranca Ján Ďurica.

Ten konečne nastúpil od prvej minúty a odohral celý duel. „Teším sa, že tréner mi dal dôveru. Verím, že som ho nesklamal. Po stretnutí mi viackrát povedal, že bol so mnou spokojný. To ma teší najviac,“ pokračoval Ďurica, ktorý najbližšie dni strávi na Slovensku s rodinou a kamarátmi. „Dostal sme od trénera voľno, takže idem na otočku na Slovensku,“ dodal Jano.


3. september 2012 | komentárov: 0 | kategória: Fotogaléria, Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!