Už musíme Spartak zlomiť

Po prehratom súboji s Dinamom Moskva (2:3) čaká Lokomotiv v nedeľu o 18.30 h ďalšie moskovské derby. Tentoraz nastúpi tím nášho Jána Ďuricu na horúcej pôde Spartaka. A práve s týmto súperom majú železničiari negatívnu bilanciu, veď už tri roky ich nezdolali!

Zverenci chorvátskeho trénera Slavena Biliča sú v hernom útlme, veď z posledných štyroch ligových dueloch iba raz naplno bodovali. Naladiť sa opäť na víťaznú vlnu môžu už v nedeľu, ale budú to mať veľmi ťažké. “Hráme so Spartakom, ktorý má kvalitné mužstvo. Posledné tri roky sme ich navyše nedokázali zdolať,” vyjadril sa pred derby stretnutím náš obranca v službách Lokomotivu Moskva Ján Ďurica.

Čiernou morou pre Lokomotiv je útočník Spartaka Emmanuel Emenike, ktorý gólmi v predošlých vzájomných dueloch doslova ničil mužstvo Jána Ďuricu. “V posledných kolách sme zbytočne postrácali body. Ak chceme pomýšľať na pohárové priečky, tak musíme vyhrávať aj takéto zápasy,” pokračoval náš hráč, ktorý si konečne v minulých dvoch ligových súbojoch obliekol dres Lokomotivu. “Teraz by som už mal hrať od začiatku, aspoň tak mi to tréner Bilič naznačil. Už sa na tento duel veľmi teším, dúfam, že ho zvládneme,” dodal Ďurica.

31. august 2012 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!