Jano kávičkoval s Carlosom

Náš futbalista v službách Lokomotivu Moskva Ján Ďurica sa cez víkend stretol s brazílskou hviezdou Robertom Carlosom. Natrafili na seba v jednom z moskovských podnikov, kde si spoločne podebatovali a dali aj kávičku.

Hoci bývalý brazílsky futbalista stále figuruje v kádri bohatého klubu Anži Machačkala, do zápasového diania už nezasahuje a výkony Machačkaly sleduje iba z lavičky. „Roberto je výborný kamarát s majiteľom Anži. Už hráva iba zriedkavo, je skôr jeho pravou rukou a takým koordinátorom mužstva,“ prezrádza náš reprezentačný obranca Ján Ďurica. Keďže Machačkala má rozložený tréningový stan v Moskve a iba domáce zápasy hráva vo svojom meste, tak sa Jano nemá problém stretnúť s bývalým vynikajúcim obrancom priamo v ruskej metropole.
„S Carlosom sa osobne poznáme. Hral som s ním v tomto roku v jednom májovom benefičnom súboji. Je to skvelý chlapík. Stretli sme sa v jednom podniku aj teraz cez víkend a dobre sme si pokecali,“ doplnil Ďurica, ktorého tím Lokomotiv Moskva doma cez víkend zdolal Krídla Sovietov 2:0. Jano však opäť presedel duel iba na lavičke náhradníkov.

30. júl 2012 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!