Dostane Jano šancu už proti Sovietom?

Po minulotýždňovom víťaznom vstupe Lokomotivu Moskva do nového ročníka ruskej ligy na pôde nováčika Saransku 3:2, čaká v sobotu o 17.00 h tím nášho obrancu Jána Ďuricu aj prvý domáci duel. Železničiari hostia na svojom trávniku Krídla Sovietov a nič iné ako ďalší triumf si nepripúšťajú.

Nový chorvátsky kouč na lavičke Lokomotivu Slaven Bilič tak zažije debut pred vlastnými divákmi a my veríme, že do základnej zostavy napíše aj nášho obrancu Jána Ďuricu, ktorý prvý ligový súboj presedel iba na lavičke náhradníkov.

„Verím, že už dostanem šancu, veď v príprave som nastupoval v základe,“ vyjadril sa slovenský reprezentant pred domácim vystúpením.

V drese Lokomotivu by už mala nastúpiť aj nová senegalská posila – útočník Dame N’Doye, ktorého klub získal z dánskeho FC Kodaň. „Po víťazstve na pôde nováčika chceme bodovať naplno aj proti Krídlam Sovietov,“ naznačil ambície Ďurica.

27. júl 2012 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!