Bilič je tréner – pohoďák

Slovenský futbalový reprezentant Ján Ďurica má v Lokomotive Moskva už niekoľko týždňov nového trénera. Mužstvo po portugalskom kormidelníkovi José Couceirovi prevzal chorvátsky kouč Slaven Bilič (43). Ten viedol aj chorvátsky výber na nedávnom európskom šampionáte. Slovenský futbalista o ňom porozprával viac pre svoj web.

„Bilič je priamo s tímom niekoľko dní, ale zatiaľ môžem povedať, že je to dobrý človek a pohoďák. V minulosti hrával futbal, je to mladý kouč, takže aj tréningy v jeho podaní sú také uvoľnené,“ prezrádza na úvod náš obranca v službách Lokomotivu Ján Ďurica.
„Pod jeho vedením trénujeme dvakrát denne. Ráno ide väčšinou o silu a rýchlosť, poobede máme tréning s loptou. Momentálne sme na sústredení v slovinskom Maribore, kde dolaďujeme formu pred štartom nového ročníka,“ pokračuje Ďurica, ktorý zatiaľ nemal osobný pohovor s Biličom. Pre slovenského obrancu sa nová sezóna začne 20. júla, keď si Lokomotiv vonku zmerá sily s nováčikom súťaže Mordovia Saransk.
Prípravný kemp pred novým ročníkom sa hráčom Lokomotivu končí práve dnes. Čo sa týka výsledkov, dopadol dobre. Moskovský klub aj s Jánom Ďuricom najprv 4. júla v priateľskom zápase remizoval s Mariborom 1:1, potom 7. júla vyhral nad Vroclavom 3:1, desiateho júla zdolal Partizan Belehrad 2:0 a dnes ho čaká posledný prípravný duel s tureckým Bursasporom.

12. júl 2012 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!