Stoch mohol byť spoluhráčom Ďuricu | Ján Ďurica - Oficiálne stránky


Stoch mohol byť spoluhráčom Ďuricu

Vedenie futbalového klubu Lokomotiv Moskva malo pred pár dňami vážny záujem o záložníka Miroslava Stocha. Slovenský reprezentant sa tak mohol stať spoluhráčom Jána Ďuricu, ktorý už v ruskom tíme pôsobí. Napokon však z prestupu zišlo.
Nový chorvátsky kormidelník Slaven Bilič túžil mať na nový ročník ruskej ligy v kádri o jedného Slováka viac. Okrem obrancu Jánu Ďuricu si vyhliadol šikovného záložníka Miroslava Stocha, ktorý podával vlani vynikajúce výkony v drese tureckého mužstva Fenerbahce Istanbul. „Áno, bola to pravda, Lokomotiv mal o Miňa Stocha záujem. Ale napokon prestup k nám stroskotal, ani neviem kvôli čomu,“ uviedol rodák z Dunajskej Stredy Ján Ďurica. So svojim reprezentačným spoluhráčom o jeho prípadnom príchode do Moskvy ani nehovoril. „Nie, nevolali sme spolu, pretože ja som sa o tom, že by mal ísť k nám dozvedel už vtedy, keď to prakticky padlo,“ dodal Ďurica.

8. júl 2012 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!