Lokomotiv štartuje prípravu proti Mariboru

Futbalisti Lokomotivu Moskva sa už niekoľko dní naplno pripravujú na nový ročník ruskej ligy. Tím nášho obrancu Jána Ďurica sa momentálne nachádza na hernom sústredení v slovinskom Maribore, kde odohrá aj štyri zápasy. Už v stredu preveria železničiarov práve hráči domáceho Mariboru.

Mužstvo nášho reprezentačného obrancu Jána Ďurica pobudne v Maribore až do 12. júla. Pri tíme už nechýba chorvátsky kouč Slaven Bilič, ktorý po neúspešnej vlaňajšej sezóne vystriedal na lavičke Lokomotivu portugalského kormidelníka Josého Couceira. Klub však neviedol od začiatku júnovej prípravy, pretože bol s chorvátskou reprezentáciou na európskom šampionáte.„Tréner je už s nami pár dní a v kádri sú aj ruskí reprezentanti na čele s útočníkom Romanom Pavľučenkom, ktorý tiež štartoval na šampionáte,“ prezrádza Ján Ďurica.

Lokomotiv si rozložil stan v meste Maribor a odohrá tu až štyri prípravné súboje. „Bývame v tom istom hoteli, ako pred dvomi rokmi so slovenským nároďákom, keď sme tu hrali kvalifikáciu so Slovinskom,“ pokračuje rodák z Dunajskej Stredy.
Lokomotiv už v stredu preverí domáci Maribor. „Potom ešte hráme so srbským Partizanom Belehrad, s chorvátskou Istriou a na záver s poľským majstrom Vroclavom,“ dodáva Jano. Moskovčania sa domov vracajú spomínaného 12. júla a už o desať dní neskôr ich čaká 1. kolo nového ročníka ruskej súťaži.

4. júl 2012 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!