Stráži ho anjel

Futbalový obranca Ján Ďurica má na svojom tele ďalšiu ozdobu. Iba pred pár dňami si nechal na pravom ramene vytetovať obrovského anjela. Zadák Lokomotivu Moskva prezradil, že má chrániť nielen jeho, ale aj celú rodinu.
Rodák z Dunajskej Stredy už dlhší čas uvažoval, že si dá na svoje telo vytetovať ďalšiu kresbu. „Rozhodol som sa, že to bude anjel. Má strážiť nielen mňa, ale aj celú moju rodinu,“ povedal slovenský reprezentant. Zadák ruského klubu Lokomotiv Moskva vycestoval do českého Brna začiatkom júna, kde navštívil tetovacie štúdio.
„Pobudol som tam asi päť hodín. Trošku to aj bolelo, ale zvládol som to. Vyzerá to pekne,“ pokračoval Jano, ktorý už má okrem anjela na ruke aj iné tetovania.
„Určite to nebola posledná ozdoba. V budúcnosti ešte niečo vymyslím,“ dodal skúsený obranca, ktorý aj v budúcom ročníku bude pôsobiť v ruskom klube Lokomotiv Moskva. Na predsezónne sústredenie odišiel do ruskej metropoly už minulý týždeň.

18. jún 2012 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!