Dovolenkoval v Chorvátsku, čaká ho letná príprava v Moskve

Slovenský futbalista Ján Ďurica má už letnú dovolenku za sebou. Koncom mája pobudol osem dní v chorvátskom letovisku Makarská riviéra. Spoločnosť mu robila iba rodina a najbližší.

V minulosti trávil obranca Lokomotivu Moskva Ján Ďurica letný relax prevažne s kamarátmi. Tentoraz sa však rozhodol cestovať k moru s najbližšími. „Zobral som rodičov, brata a ďalších príbuzných. Išli sme autami do Chorvátska a osem dní sme relaxovali pri Makarskej riviére,“ prezrádza slovenský reprezentant.
Ten si so sebou zobral okrem plaviek aj dva vodné skútre. „Kúpil som ich iba nedávno. Prvé testy som absolvoval na Dunaji a samozrejme v Chorvátsku sme ich s bratom tiež prevetrali. Okrem relaxu som s bratom každý deň aj trénovali, prevažne sme behali po pláži,“ pokračoval sa Jano, ktorý dostal od svojho klubu bonus navyše. „Dovolenky nám predĺžili o štyri dni. V Moskve sa mám hlásiť až 13. júna. Na druhý deň nás čakajú lekárske testy a 15. júna už naplno štartujeme letnú prípravu. Nebudeme však v kompletnom zložení, pretože niektorí hráči sú na európskom šampionáte vrátane chorvátskeho trénera Slavena Biliča,“ doplnil Jano.

11. jún 2012 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Reprezentácia SR, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!