Séria železničiarov bez výhry trvá, s Dinamom iba remíza | Ján Ďurica - Oficiálne stránky


Séria železničiarov bez výhry trvá, s Dinamom iba remíza

Lokomotiv neuspel na sto percent ani na ihrisku Dinama Moskva a v 43. kole ruskej Premier League len remizoval 2:2. Ďuricov tím prišiel o triumf v nadstavenom čase, keď Dinamo vyrovnalo v 92. minúte.

Železničiari si môžu byť istí, že okrem Ligy majstrov si pod vedením Josého Couceira nezahrajú ani v Európskej lige. Už neskončia lepšie ako na šiestom mieste tabuľky. Vie to aj mladý, iba 20-ročný obranca Lokomotivu Maxim Beľjajev, ktorý dal prvý gól Lokomotivu proti Dinamu. V kuloároch sa hovorí, že by ho tréner ruskej reprezentácie Dick Advocaat mohol povolať do družstva na ME v Poľsku a Ukrajine. „Máme veľmi ťažké obdobie, už sedem zápasov sme nevyhrali. V poslednom kole súťaže by sme sa mali rehabilitovať fanúšikom, ktorí nás napriek všetkému stále podporujú. Je dôležité, aby sme bojovali aj pre nich. Spartak môžeme zdolať,“ uviedol pre sportbox.ru Maxim Beľjajev. Ján Ďurica v spomínanom stretnutí nenastúpil.
Posledný zápas tejto sezóny odohrá Lokomotiv 13. mája na domácom ihrisku proti Spartaku Moskva o 16.30 h.

6. máj 2012 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!