Ďalšia prehra Lokomotivu, sen o Lige majstrov sa rozplynul

Hoci plány moskovského klubu boli iné, realita je krutá. Železničiari si prehrou s CSKA Moskva (0:3) zavreli dvere do najprestížnejšej európskej klubovej súťaže -  Ligy majstrov. Na druhé miesto v tabuľke strácajú už 7 bodov a do konca ruskej Premier League ostávajú iba dve kolá.

Lokomotiv nezvíťazil v domácej lige šesť stretnutí po sebe, z toho štyri razy prehral. Aj preto je v tabuľke nadstavbovej časti až šiesty len o skóre pre siedmou Kazaňou. V derby s CSKA Moskva prišli železničiari dokonca o brankársku jednotku Alvina Marinata Guilherma, ktorý pre svalové zranenie odstúpil v 65. minúte a posledné dve kolá za Lokomotiv nenastúpi.
Trénera Couceira nepotešil ani obranca Manuel da Costa, ktorý už v 7. minúte videl za zákrok v pokutovom území červenú kartu. Súperovu penaltu následne premenil Doumbia, v druhom polčase pridal dva góly CSKA Tošič. „Sme si vedomí chýb, takže proti penalte nič nepoviem. Potom sme chceli zmeniť priebeh zápasu a urobili sme všetko preto, aby sme skórovali. No zastihla nás ďalšia nepríjemnosť, zranenie brankára,“ uviedol pre sportbox.ru José Couceiro.
Slovenský obranca Ján Ďurica v zápase nenastúpil. Ruský titul už v predstihu získal Zenit Petrohrad aj našim ďalším obrancom Tomášom Hubočanom.

3. máj 2012 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor: