Prebudí sa Pavľučenko v závere sezóny?

Futbalistov Lokomotivu Moskva čakajú ešte štyri súboje ruskej ligy. Mužstvo nášho obranca Jána Ďuricu stále bojuje o účasť v Lige majstrov. V sobotu ich čaká ťažký duel o 13.45 h na pôde Anži Machačkala. Tréner José Couceiro verí, že sa konečne prebudí kanonier Roman Pavľučenko!

Moskovskému tímu sa v poslednom období nedarí a tím Jána Ďuricu postupne v tabuľke klesá. Lokomotivu štyri kolá pred koncom sezóny patrí piata priečka, ale na druhú pozíciu, ktorá zaručuje miestenku v Lige majstrov strácajú iba štyri body.

Železničiarov v posledných vystúpeniach trápi najmä koncovka, veď v štyroch súbojoch strelili mizerný jeden gól. Najmä najväčšia zimná posila – ruský reprezentačný útočník Roman Pavľučenko zatiaľ zaznamenal iba dva zásahy od svojho príchodu z anglického Tottenhamu. „Určite, že sa od neho čaká viac, pretože ide o špičkového hráča. Verím, že jeho chvíle ešte prídu,“ vyjadril sa Ďuricov agent Karol Csontó, ktorý zrealizoval Pavľučenkov príchod do Lokomotivu.

Csontó verí, že šancu v základnej zostave konečne dostane od portugalského kouča Couceira aj náš reprezentant, ktorý v jarnej časti zatiaľ nastúpil iba na jeden súboj a aj to iba na pár minút.

27. apríl 2012 | komentárov: 0 | kategória: Novinky, Trabzonspor | autor:

Nie sú žiadne komentáre

Zanechajte komentár

Trackback | RSS kanál komentárov

povolené html tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Nezabudnite ich uzatvárať!